Усе про ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 н.р.

понедельник, 5 февраля 2018 г.

Увага олімпіада з географії 2018

09 лютого 2018 року на базі факультету геології, географії, рекреації і туризму Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна (м. Харків, майдан Свободи, 4) відбудеться ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.
Олімпіада проходить за таким графіком:
8.00 9.20 ‑ реєстрація учасників;
9.20 9.50 – урочисте відкриття олімпіади;
10.00 – 14.00 – виконання завдань олімпіади.
З метою створення рівних умов для виконання завдань ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, кожен учень на початок олімпіади повинен обов’язково при собі мати: ручку (2 шт.), олівець простий, олівці кольорові (червоний, коричневий, зелений), гумку, лінійку, простий калькулятор. Заборонено користуватися будь-якими гаджетами.
Нагадуємо, що до місця проведення олімпіад учні прибувають організовано у супроводі керівника команди, маючи при собі довідку із ЗНЗ (з фото і печаткою закладу освіти) або учнівський квиток, паспорт. Початок реєстрації о 8.00!
Звертаємо Вашу увагу на те, що кожен учень обов’язково повинен мати роздруковану і заздалегідь заповнену та перевірену відповідальною особою картку учасника.
Форму картки учасника ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 н.р. змінено!!! Вона містить згоду на збір та обробку персональних даних. Це необхідно для можливості оприлюднення результатів на сайті Академії та Департаменту.
Учні, які досягли 14-річного віку, згоду на збір та обробку персональних даних заповнюють і підписують самостійно.
Якщо учні не досягли 14-річного віку, згоду на збір та обробку персональних даних заповнюють і підписують батьки або особи, які їх замінюють.
У разі відсутності такої згоди, оргкомітет не включить результати учасника до протоколу, який оприлюднюється на сайтах.


Комментариев нет:

Отправить комментарий