Усе про ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 н.р.

понедельник, 15 декабря 2014 г.

Про проведення ІІІ (обласного) етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка та ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика



Згідно з наказом Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 09.10.2014 № 409 «Про проведення V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації Харківської області у 2014/2015 навчальному році»
20 грудня 2014 року відбудеться ІІІ (обласний) етап
V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка.
Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014       №1/9-506, листа КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» від 15.10.2014 №1188 одночасно буде проведено ІІІ (обласний) етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Місце проведення: Центр професійного розвитку працівників освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» (м. Харків, вул. Світла, 41).
Реєстрація учасників – з 9:00 до 10:00.

Список учнів
загальноосвітніх навчальних закладів районів (міст) області
учасників ІІІ (обласного) етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка та
Х
V Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

№ з/п
Район
Учень
Повна назва ЗНЗ
3 клас
1.       
Балаклійський
Краснокутська Наталія
Вербівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області
2.       
Борівський
Волохай Анна
Чернещенський навчально-виховний комплекс Борівської районної ради Харківської області
3.       
Дергачівський
Толста Анастасія
Дергачівська гімназія № 3 Дергачівської районної ради Харківської області
4.       
Кегичівський
Бурлака Дмитро
Шляхівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області
5.       
Куп’янський
Птуха Артем
Курилівський ліцей Куп’янської районної ради Харківської області
6.       
Лозівський
Моргун Кирило
Краснопавлівський багатопрофільний ліцей Лозівської районної державної адміністрації Харківської області
7.       
Первомайський
Климентєва Дар’я
Більшовицька гімназія Первомайської районної державної адміністрації Харківської області
8.       
м. Ізюм
Черніков Максим
Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів №12 Ізюмської міської ради Харківської області
9.       
м. Куп’янськ
Рябець Софія
Куп’янський навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія № 3» Куп’янської міської ради Харківської області
10.   
м. Чугуїв
Юдіна Поліна
Чугуївська гімназія № 5 Чугуївської міської ради Харківської області
4 клас
11.   
Близнюківський
Чуприна Марія
Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області
12.   
Богодухівський
Зимич Євгенія
Богодухівський ліцей № 3 Богодухівської районної ради Харківської області
13.   
Великобурлуцький
Терещенко Анастасія
Великобурлуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобурлцької районної ради Харківської області
14.   
Кегичівський
Ляшков Максим
Мажарський загальноосвітній навчально-виховний комплекс Кегичівської районної ради Харківської області
15.   
Куп’янський
Беспалий Ілля
Кислівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області
16.   
Лозівський
Циганок Анна
Смирнівський навчально-виховний комплекс Лозівської районної ради Харківської області
17.   

Нововодолазький

Компанієць Ірина
Нововодолазька гімназія Нововодолазької районної ради Харківської області
18.   
Первомайський
Василенко Анастасія
Червонознаменівська загальноосвітня школа           І-ІІІ ступенів Первомайської районної державної адміністрації Харківської області
19.   
Сахновщинський
Мірошниченко Давид
Новоолександрівська загальноосвітня школа          І-ІІІ ступенів Сахновщинської районної ради Харківської області
20.   
Харківський
Баланоська Аліса
Покотилівський ліцей «Промінь» Харківської районної ради Харківської області
21.   
м. Чугуїв
Поволокіна Софія
Чугуївська гімназія № 5 Чугуївської міської ради Харківської області
5 клас
22.   
Балаклійський
Хомин Юлія
Червонодонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області
23.   
Кегичівський
Ільїна Валерія
Палівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області
24.   
Красноградський
Бойко Марія
Красноградська гімназія «Гранд» Красноградської районної державної адміністрації Харківської області
25.   
Лозівський
Реуцька Владислава
Краснопавлівський багатопрофільний ліцей Лозівської районної державної адміністрації Харківської області
26.   
Первомайський
Кузьменко
Червонознаменівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Первомайської районної ради Харківської області
27.   
м. Куп’янськ
Буцулін Ігор
Куп’янська гімназія №2 Куп’янської міської ради Харківської області
28.   
м. Чугуїв
Савенко Євгеній
Чугуївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 Чугуївської міської ради Харківської області
6клас
29.   
Борівський
Сватовська Аліна
Вищесолоненська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів Борівської районної ради
30.   
Кегичівський
Просяник Дарія
Павлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кегичівської районної ради Харківської області
31.   
Шевченківський
Ляшенко Олена
Сподобівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області
32.   
м. Лозова
Ковпенко Єлизавета
Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Лозівської міської ради Харківської області 
33.   
м. Люботин
Ляшенко Вероніка
Люботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Люботинської міської ради Харківської області 
34.   
м. Первомайський
Півтораус Алевтина
Первомайська гімназія №3 Первомайської міської ради Харківської області
35.   
м. Чугуїв
Горошко Софія
Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Чугуївської міської ради Харківської області
7 клас
36.   
Балаклійський
Сторожко Олександра
Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області
37.   
Дергачівський
Семенова Анастасія
Козачолопанський навчально-виховний комплекс Дергачівської районної ради Харківської області
38.   
Зачепилівський
Перерва Богдана
Зачепилівський ліцей Зачепилівської районної ради Харківської області 
39.   
Краснокутський
Бреславський Микола
Краснокутська гімназія Краснокутської районної ради Харківської області 
40.   
Лозівський
Лукаш Діана
Смирнівський навчально-виховний комплекс Лозівської районної ради Харківської області
41.   
Первомайський
Кравчук Дмитро
Берецький навчально-виховний комплекс Первомайської районної державної адміністрації Харківської області
42.   
Сахновщинський
Коба Юлія
Сахновщинська гімназія Сахновщинської районної ради Харківської області
43.   
Харківський
Завада Марія
Пісочинський колегіум Харківської районної ради Харківської області
8 клас
44.   
Балаклійський
Кузьміна Катерина
Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області
45.   
Борівський
Костенко Валентина
Піско-Радьківська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області
46.   
Дергачівський
Однокозова Катерина
Дергачівський ліцей №2  Дергачівської районної ради Харківської області
47.   
Зачепилівський
Задікіян Антон
Зачепилівський ліцей Зачепилівської районної ради Харківської області 
48.   
Лозівський
Кобиш Валерія
Перемозька  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області
49.   
Первомайський
Чередник Єлизавета
Більшовицька гімназія Первомайської районної державної адміністрації Харківської області
50.   
м. Куп’янськ
Собчишина Ірина
Куп’янський навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія №3» Куп’янської міської  ради Харківської області
51.   
м. Первомайський
Валєнков Яніслав
Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Первомайської міської ради Харківської області
9 клас
52.   
Балаклійський
Землін Юлія
Балаклійський ліцей Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області
53.   
Валківський
Ковальова Світлана
Валківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області
54.   
Дворічанський
Ковбаса Марія
Дворічанський ліцей Дворічанської районної ради Харківської області
55.   
Лозівський
Кравченко Світлана
Надеждівський навчально-виховний комплекс Лозівської районної ради Харківської області 
56.   
Шевченківський
Смоленська Тетяна
Березівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області
57.   
м. Первомайський
Кердань Валерія
Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Первомайської міської ради Харківської області
10 клас
58.   
Балаклійський
Механчук Анастасія
Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені О.А.Тризни Балаклійської районної ради Харківської області
59.   
Лозівський
Назаренко Оксана
Краснопавлівський багатопрофільний ліцей Лозівської районної державної адміністрації Харківської області 
60.   
Харківський
Псьота Тетяна
Пісочинський колегіум Харківської районної ради Харківської області
61.   
Шевченківський
Вітковська Тетяна
Шевченківська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Шевченківської районної ради Харківської області
62.   
м. Куп’янськ
Сайченко Юлія
Куп’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Куп’янської міської ради Харківської області
63.   
м. Чугуїв
Каліновська Лілія
Чугуївська гімназія №5 Чугуївської міської ради Харківської області
11 клас
64.   
Балаклійський
Черних Єлизавета
Балаклійський ліцей Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області
65.   
Дворічанський
Гладченко Валерія
Дворічанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дворічанської районної ради Харківської області 
66.   
Дергачівський
Солодовидченко Світлана
Солоницівська гімназія №3 Дергачівської районної ради Харківської області
67.   
Красноградський
Виноградова Ганна
Піщанський навчально-виховний комплекс Красноградської районної державної адміністрації Харківської області
68.   
Первомайський
Христосова Єлизавета
Більшовицька гімназія Первомайської районної державної адміністрації Харківської області
69.   
Сахновщинський
Сібагатулліна Олена
Сахновщинська гімназія Сахновщинської районної ради Харківської області
70.   
м. Ізюм
Король Максим
Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області
71.   
м. Чугуїв
Риндя Вікторія
Клугино-Башкирівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чугуївської міської ради Харківської області

Список учнів
загальноосвітніх навчальних закладів районів м. Харкова –
учасників ІІІ (обласного) етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка та
Х
V Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
№ з/п
Район
Учень
Повна назва ЗНЗ
3 клас
1.
Дзержинський
Булуй Дар’я
Харківська гімназія № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області
2.
Ленінський
Борисов Денис
Харківська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 126 Харківської міської ради Харківської області
3.
Московський
Вялик Марія
Харківська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 142 Харківської міської ради Харківської області
4.
Орджонікідзевський
Ясінецька Дар’я
Харківська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області
4 клас
5.
Дзержинський
Стрельцина Катерина
Харківська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів № 99 Харківської міської ради Харківської області
6.
Київський
Пустюльга Маргарита
Харківський ліцей № 107 Харківської міської ради Харківської області
7.
Ленінський
Назаренко Вікторія
Харківська гімназія № 152 Харківської міської ради Харківської області
8.
Орджонікідзевський
Шкурата Владислав
Харківська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області
5 клас
9.
Комінтернівський
Українець Юлія
Харківська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №151 Харківської міської ради Харківської області
10.
Ленінський
Берест Поліна
Харківська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №126 Харківської міської ради Харківської області
11.
Московський
Гладка Дар’я
Харківська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №103 Харківської міської ради Харківської області
12.
Червонозаводський
Уланська Марія
Харківська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №53 Харківської міської ради Харківської області
6 клас
13.
Дзержинський
Ільїнова Вікторія
Харківська гімназія №169 Харківської міської ради Харківської області
14.
Київський
Добровольська Софія
Харківська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №5 Харківської міської ради Харківської області
15.
Комінтернівський
Щур Олександра
Харківська гімназія №46 імені М.В.Ломоносова  Харківської міської ради Харківської області
16.
Ленінський
Земляна Анастасія
Харківська гімназія №13 Харківської міської ради Харківської області
17.
Московський
Коваленко Валерія
Харківський ліцей №141 Харківської міської ради Харківської області
7 клас
18.
Дзержинський
Лузан Поліна
Харківська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №150 Харківської міської ради Харківської області
19.
Ленінський
Лінник Катерина
Харківська гімназія №152 Харківської міської ради Харківської області
20.
Комінтернівський
Азаров Ілля
Харківський технічний ліцей №173 Харківської міської ради Харківської області
8 клас
21.
Дзержинський
Кононенко Оксана
Харківська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів №99 Харківської міської ради Харківської області
22
Київський
Бажинова Дарина
Харківська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області
23.
Московський
Абу Еслех Діана
Харківська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №123 Харківської міської ради Харківської області
9 клас
24.
Дзержинський
Яковлєва Катерина
Харківська гімназія №6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області
25.
Київський
Саргсян Евеліна
Харківська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів №17 Харківської міської ради Харківської області
26.
Комінтернівський
Тягло Євген
Харківська гімназія №46 імені М.В.Ломоносова  Харківської міської ради Харківської області
27.
Ленінський
Гриценко Владислав
Харківська гімназія №152 Харківської міської ради Харківської області
28.
Орджонікідзевський
Чиляєва Софія
Харківська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №104 Харківської міської ради Харківської області
29.
Червонозаводський
Зізюкіна Валерія
Харківська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №34 Харківської міської ради Харківської області
10 клас
30.
Жовтневий
Козлицька Софія
Харківська гімназія №65 Харківської міської ради Харківської області
31.
Дзержинський
Шлейко Анна
Харківська гімназія №6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області
32.
Київський
Федоренко Анна
Харківська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів №16 Харківської міської ради Харківської області
33.
Комінтернівський
Гаркавий Станіслав
Харківська гімназія №83 Харківської міської ради Харківської області
34.
Московський
Прядка Дар’я
КЗ «Харківська спеціалізована школа
ІІ-ІІІ ступенів №3 Харківської міської ради Харківської області»
35.
Орджонікідзевський
Воробей Світлана
Харківська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №104 Харківської міської ради Харківської області
11 клас
36.
Жовтневий
Піхтерьова Аліна
Харківська гімназія №65 Харківської міської ради Харківської області
37.
Дзержинський
Ковшова Ольга
Харківська гімназія №6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області
38.
Київський
Доровська Дарія
Харківська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів №16 Харківської міської ради Харківської області
39.
Орджонікідзевський
Задорожня Дар’я
Харківська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №104 Харківської міської ради Харківської області
40.
Фрунзенський
Каднікова Олександра
Харківська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів №181 «Дьонсурі» Харківської міської ради Харківської області

Список учнів
навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування
Харківської області –
учасників ІІІ (обласного) етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка та
Х
V Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

з/п
Клас
Учень
Навчальний заклад
1.      
3
Матвєєв Микита
КЗ «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс № 8» Харківської обласної ради
2.      
5
Єрмакова Анна
КЗ «Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс» Харківської області
3.      
7
Кальченко Єлізавета
КЗ «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс ім. В.Г.Короленка» Харківської обласної ради
4.      
8
Ремез Ольга
КЗ «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс ім. В.Г. Короленка» Харківської обласної ради
5.      
10
Тимощук Вікторія
КЗ «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс №8» Харківської обласної ради

Комментариев нет:

Отправить комментарий